Sancaktepe bölgeleri Kullanma suyu, Havuz suyu, Tanker

Sancaktepe Samandıra Sarıgazi Tanker su  ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz ..
 
İstanbul Anadolu yakasi bölgesinde Otel İşletmelerine, Villalara, Rezidanslara, İş yerinize, Sitelere, Çiftliklere, Restoranlara, Oto Yıkamalara, Parklara, Havuzlara, Tanker Suyu Firması olarak hizmet vermekteyiz ...
 
Aşırı mineral yada tuz yoğunluğu taşımayan, insan, hayvan yada bakterilerle ilgili zararlı madde birikimi içermeyen, insanların tüketmesine elverişli su kullanma suyudur. Kullanma suyu yaşam alanlarından uzak yeraltından artezyen yöntemi ile çıkartılan ve aynı zamanda bazı filitrelerden geçerek tüketime sunulan su dur. Kullanım Alanları ; el,yüz ve vücut temizliğinde, sebze ve meyvelerde, yemekhanelerde, süs havuzu ve yüzme havuzlarında, yeşil alanların sulanması, oto yıkamalarda, boyahanelerde, çamaşırhanelerde ve fabrikaların bazı bölümlerinde kullanımı uygun sudur. 
 
Firmamız Su dolum merkezinden tankerleri ile, Oto yıkama, halı yıkama, insaatlar, beton santrallari, sanayi ve şantiyelere, fabrikalara Tuzla, Pendik, Kartal, Sancaktepe, Maltepe, Atasehir, Ümraniye Üskudar, Kadikoy ilcelerine kadar, kullanım amaçlı Tanker Suyu hizmeti saglamaktayiz. Günlük, haftalık, surekli veya sadece bir tanker, ihtiyacınıza göre Tanker Su hizmeti vermekteyiz.
 
KULLANMA SUYU Tanker Suyu iletişim 05325718332 numaralı hattımızdan iletişime geçerek Tanker Suyu hizmeti alabilirsiniz.
 
Tankerlerimizle,Konutlara, Villalara, İnşaat Firmalarına, Hazır Beton Santrallerine, Özel Şirketlere, Yüzme Havuzlarına, Devlet Dairelerine, Üniversitelere, Hastanelere, Otellere, peyzaj sulamaları ve bir çok faaliyet ve alanlar için Tanker Suyu ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılar.
 
Havaların ısınmasıyla çimler, seralar, bahçeler, çiçekler tum bitkiler suya ihtiyaç duyması nedeniyle bir çok fabrika, ev, site, villa, kamuya açık yeşil alanlarda ve özel alanlarda tankerle sulama yapılmakta veya depolara sulama amaçlı su talep edilmekte, ihtiyaç duyulan suyu tedarik ederken suyun demir, tuz ve kireç oranın ne olduğunu sorunuz veya rapor isteyiniz. Ciddiyetinden emin olamadığınız firma ve tankerlerden su almaktan kaçınınız.
 
İnşaatlarınızın ziyaretinde şantiyelerinizin ihtiyaçlarını gerek 1 tonluk gerekse ihtiyacınıza Göre 10 tonluk tankerlerimizle Tuzla, Kartal, Kartal Kartal, Merkez, Ataşehir, Ümraniye, Bakırköy, Kadıköy bolgelerine Hizmet vermekteyiz. Şimdi şantiye sahasında deney deneyim sahibi ekibimizle bir hizmetinize hazırız.